Home   /   Móda  /   Peňaženka biela, hnedá alebo aj ružová?

Peňaženka biela, hnedá alebo aj ružová?

Peňaženka biela, hnedá alebo aj ružová?

Uvažujete o vhodnom darčeku pre svoju priateľku a prezeráte si ponuku dámskych peňaženiek online? Dnešná moderná žena už určite nevlastní a nepoužíva len jednu univerzálnu peňaženku. Má ich viac. Peňaženka sa už dnes nepožíva len na prepravu osobných dokladov, rôznych platobných a identifikačných kariet či peňažnej hotovosti. Tak dámy ako aj páni používajú peňaženky v súlade s ich osobným štýlom a založením. Je to ale aj moderný a elegantný prostriedok na ochranu peňazí a cenných osobných informácií.

peňaženka

Peňaženka je elegantným módnym doplnkom.

Peňaženka aj ako priateľ

Peňaženka pre mnohé ženy prináša nádych elegancie a ich rozlíšenia sa od okolia. Výber farebného prevedenia je tiež prejavom našej vnútornej energie. Dokonca uľahčuje každodenný život, pretože umožňuje nosiť  všetko to, čo to potrebujete. Dobrá peňaženka je dobrý priateľ, ktorý nás podporí vždy vtedy, keď je to najviac potrebné. Móda je vraj hlavne o obliekaní sa podľa toho, čo je práve módne. Štýl je viac o sebe samotnom. A platí to určite aj o našej peňaženke. Peňaženky tak pánske ako aj dámske sú módnymi doplnkami pre rôzne príležitosti. Do kancelárie, na obchodné jednanie, cestovanie, športové aktivity či dovolenkový pobyt. Štýl a charakter vašej peňaženky je aj spôsob, ako dať okoliu najavo, kto vlastne ste.

peňaženka

Peňaženka vie vhodne doplniť váš outfit.

Farebné peňaženky pre ženy

Každý z nás má určité farby, ktoré má rád a ktoré aj o niečom hovoria. Pre tie ženy, ktoré sú plné energie, vášne a túžia po šťastí, je červená peňaženka ideálnou voľbou. Chcete zvýšiť svoje schopnosti zvádzania a uplatniť svoj šarm? Potom je to opäť o červenej farbe. A čo hnedá peňaženka? Hnedá farba je silná, sofistikovaná, teplá, prírodná a vyvolávajúca pocit domova. Ak chcete vyzerať elegantne a triezvo, pridajte si do svojej kabelky peňaženku čiernu. Ružové peňaženky sú jemné, sladké a útulné. Ružová farba predstavuje vynaliezavosť, láskavosť, jemnosť a úprimnosť. Biela farba sa spája s čistotou, jednoduchosťou a nevinnosťou.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár