Home   /   Cestovanie  /   Parkovacie senzory s kamerou si získajú aj vašu pozornosť!

Parkovacie senzory s kamerou si získajú aj vašu pozornosť!

Parkovacie senzory s kamerou si získajú aj vašu pozornosť!

Cúvanie je pre mnohých vodičov večným trápením. Ak môžu, požiadajú o pomoc zručnejšieho šoféra, no neraz hrajú okolnosti proti nim. Ste väčšinu dňa za volantom, v okolí domu nemáte veľa voľných plôch na parkovanie alebo si len málo veríte? Tak alebo inak, vhodným príslušenstvom do auta sa aj pre vás môžu stať parkovacie senzory s kamerou. Perfektná viditeľnosť pri cúvaní, a to aj za zlých svetelných podmienok, je nespornou výhodou pre všetky inovatívne parkovacie senzory s kamerou. Kompletný set zabudovaný v držiaku ŠPZ ponúka užívateľom aj ďalšie prídavné funkcie.

parkovacie senzory s kamerou

Parkovacie senzory s kamerou uľahčujú parkovanie.

Základné a prídavné vlastnosti kompletného setu

Oceníte namontované LED diódy, zvukové upozornenie na blízke objekty a presné číselné údaje ohľadom aktuálnej vzdialenosti od prekážky. Parkovacie senzory s kamerou dokážu monitorovať situáciu za vozidlom v rozmedzí 0,3 až 2 m. Závisí to od konkrétneho modelu, vybavenosti a doplnkového príslušenstva. Bežný variant parkovacích senzorov s kamerou jednoducho umiestnite na všetky druhy vozidiel s EU formátom ŠPZ. Nemusíte sa obávať náročnej inštalácie, všetko budete mať podrobne vysvetlené v priloženom návode a schéme.

parkovacie senzory s kamerou

Parkovacie senzory s kamerou sú užitočné.

Poraďme si navzájom!

Ak si aj napriek tomu nebudete istí, požiadajte o pomoc v kamenných predajniach alebo konzultujte s tímom pracovníkov v e-shope, ktorý je zameraný výlučne na inovatívne doplnkové príslušenstvo do auta. Poradia vám, či ste správne prepojili parkovací set s monitorom, ktorý vám má slúžiť na detailné monitorovanie situácie. Nechajte si poradiť, ktoré parkovacie senzory s kamerou z aktuálnej ponuky disponujú kvalitnou optikou s nočným režimom. Celý set by mal byť odolný voči mechanickým poškodeniam, otrasom, vibráciám, ale aj vplyvu náhlych teplotných zmien. Predsa nešoférujete len dnes, ale na každý deň potrebujete kvalitnú výbavu do auta. Svoju šancu teda nepremeškajte!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár