Home   /   Bývanie  /  Zdravie  /  Produkty  /   OSTROVČEKOVÝ DIGESTOR – KAŽDODENNÁ DOKONALOSŤ

OSTROVČEKOVÝ DIGESTOR – KAŽDODENNÁ DOKONALOSŤ

OSTROVČEKOVÝ DIGESTOR – KAŽDODENNÁ DOKONALOSŤ

V centre pozornosti je človek, jeho potreby a priestor domova, v ktorom žije. Výrobcovia digestorov ELICA, AIRFORCE, FRANKE, TEKA patria medzi spoločnosti, ktoré pri navrhovaní výrobkov čerpajú z týchto potrieb a usilujú sa k inovácii a k dizajnu, ktorý sa konkretizuje v realizácii produktov nielen, aby boli pekné, ale aj funkčné, jednoducho ovládajúce na použitie a na inštaláciu. Vyhľadajú najvyššiu kvalitu produktov s presvedčením, že dobrý dizajn robí produkt večným. Priniesli na trh ostrovčekový digestor.

Ostrovčekový digestor

Ostrovčekový digestor určený na inštaláciu do stropu nad kuchynský ostrovček

Ostrovčekový digestor je vhodný pre každý typ kuchyne

Ostrovčekový digestor môže byť voľba pre každý typ kuchyne. Nájdeme ich v rôznych moderných i tradičných dizajnoch. Sú príkladom čistej technológie s veľmi vysokým výkonom, určené pre každého kto miluje varenie. Navrhnuté technológie odsávania, LED osvetlenia vyhovujú potrebám každodenného života. Svoje označenie „ostrovčekový“ digestor dostal kvôli svojmu umiestneniu. Najvýhodnejšie umiestnenie takéhoto typu digestora je totiž nad ostrovčekovou pracovnou plochou. Ak ostrovčekový digestor umiestnite priamo nad priestor pre varenie, tak zaistíte maximálnu efektivitu odsávania. Digestor sa montuje o strop, v prípade ak je strop z príliš mäkkého materiálu ako napríklad zo sadrokartónu, je potreba pripraviť si konštrukciu pre spevnenie, inak by mohol digestor zo  stropu spadnúť. Ostrovčekové digestory v porovnaní s inými kuchynskými digestormi sú vysoko luxusné kusy produktov so zodpovedajúcim výkonom.

Ostrovčekový digestor

Ostrovčekový digestor dodá vašej kuchyni nový dizajn

Efektívne a elegantné

Na trhu sú v ponuke niekoľkých rýchlostných stupňoch, s nízkou spotrebou. Z hľadiska dizajnu a použitého materiálu ide veľmi elegantné modely. Vyrábajú sa aj v kombinácii nerez sklo, čo pôsobí naozaj luxusne. Niektoré typy ostrovčekových digestorov je možné spárovať s indukčnou varnou doskou a majú bezdrôtové prepojenie. Ovládanie digestora je priamo s indukčnej varnej dosky. Ak sa rozhodnete, že si zaobstaráte ostrovčekový digestor, tak určite splní Vaše očakávania.  Ostrovčekové digestory sa stanú „šťastným srdcom“ Vašej kuchyne. Sú to spojenci dobrej kvality ovzdušia v kuchyni. Prinesú Vám  pôžitok s čerstvého vzduchu, ktorý je nevyhnutý pri príprave zdravých jedál počas Vášho varenia a času, ktorý trávite v kuchyni.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár