Home   /   Cestovanie  /   Neprehliadnite nové, vylepšené led denné svietenie

Neprehliadnite nové, vylepšené led denné svietenie

Neprehliadnite nové, vylepšené led denné svietenie

Premávka nemusí byť vždy tak plynulá a bezpečná, ako by ste si želali. Jednoducho vám nesmie uniknúť žiadny detail, pohyb či prekážka na vozovke. Aj pri tom vám perfektne pomôže led denné svietenie. Tie najnovšie modely majú precízne navrhnuté sklo, čím zabezpečujú výbornú svietivosť a šetria LED diódy. Sú vyvinuté s funkciou automatického zapnutia/vypnutia a nezabúda sa ani na požiadavku nízkeho prúdového odberu. Aktuálne sa nemusíte obávať ani dlhších ciest na dovolenku. Led denné svietenie si zachováva rovnomernú svietivosť aj počas jazdy oproti slnku. Tým sa nijako nezvýši ani spotreba elektrickej energie, teda výrazne ušetríte aj na pohonných hmotách.

led denné svietenie

LED denné svietenie. Moderné a úsporné.

Led denné svietenie: Oceňte kvalitu za primeranú cenu

Modely pre led denné svietenie prinášajú finančné úspory, ale až z dlhodobého hľadiska. Ich obstarávacia cena je pomerne vysoká. To však dokáže pochopiť každý, pre koho je prvoradá vylepšená viditeľnosť na cestách. Dokážu garantovať predĺženie životnosti žiaroviek a xenónových výbojok vo vozidle. Je to hlavne preto, že pri používaní led denného svietenia sa už nimi nemusí svietiť. Po namontovaní podporí nové led svietenie dosť luxusný a atraktívny dizajn. Vďaka svojim vylepšeným funkciám prinášajú nižšie riziko nehodovosti. Budete tak jazdiť s väčším prehľadom, možno aj s náskokom, a to pri tej najväčšej bezpečnosti. Ak budete používať led svietenie, nemusia už potom svietiť zadné svetlá, osvetlenie poznávacej značky či prístrojovej dosky. Faktom je aj to, že od roku 2011 majú všetky nové modely automobilov led svietenie s tým najlepším automatickým rozsvietením hneď po naštartovaní.

led denné svietenie

LED denné svietenie šetrí pohonnými hmotami.

Led denné svietenie je jednoducho dostupné pre všetkých

Nijako sa nemusíte obmedzovať, ani keď sa ho rozhodnete umiestniť do menších plôch. Medzi TOP produkty stále patrí aj led denné svietenie vyvinuté na montáž do malých otvorov. Stále si zachovávajú výbornú svietivosť, sú vhodné pre všetky vozidlá s pracovným napätím 12V. Kupujte svetlá len od overených predajcov, ktorí majú vo svojom sortimente certifikované led denné svietenie. Bežné sady sú doplnené o kabeláž a držiaky.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár