Home   /   Móda  /  Najlepšie články  /  Šport  /   Nike Huarache – nenapodobiteľný štýl svetoznámej značky

Nike Huarache – nenapodobiteľný štýl svetoznámej značky

Nike Huarache – nenapodobiteľný štýl svetoznámej značky

Zrejme sa nenájde nikto, kto by si aspoň občas neobul rád pohodlné tenisky, napr. na prechádzku do mesta. Väčšina ľudí totiž považuje práve tenisky za tú najlepšiu a najkomfortnejšiu obuv, vhodnú aj na každodenné nosenie a len veľmi ťažko sa tenisiek vzdávajú v prípade, že je nevyhnutné obuť si aj niečo iné, elegantnejšie. Medzi tento typ ľudí patrím jednoznačne aj ja, a preto veľmi vítam posledné módne trendy, ktoré umožňujú obuť si tenisky dokonca aj k spoločenským či svadobným šatám. A ak mám byť úplne presná a konkrétna, absolútne mi sadla práve značka Nike a jej skvelé tenisky. Je predsa známe, že svetoznáma športová značka Nike vyprodukovala celé množstvo úžasných a jedinečných tenisiek, ktoré si našli svojich fanúšikov po celom svete a tiež v jej produkcii nechýbali ani naozaj nesmrteľné kúsky, ako napr. Nike Air Max či Nike Huarache.

nike huarache

Nike Huarache – štýl a pohodlie v jednom

Čím sú špecifické tenisky Nike Huarache?

Nike Air Huarache patria k neprehliadnuteľným a veľmi dobre zapamätateľným modelom značky Nike, a to práve vďaka mohutnej medzipodrážke a netradičnému gumenému pásu cez pätu, lebo presne tieto detaily či prvky sú pre Nike Huarache také charakteristické a príznačné. Nesmrteľný model Nike Huarache navrhol Tinker Hatfield a po prvý krát sa tento kúsok objavil na trhu v roku 1991. Nike Air Huarache je teda správny tip pre všetkých, ktorí milujú pohodlie a osobitý, možno až trocha extravagantný, štýl.

Nike Huarache

Nájdete ich v rôznych farbách pre mužov aj pre ženy

Nike Huarache? Nike Air Max? Alebo len jednoducho tenisky Nike…

Bez ohľadu na to, pre ktorý model z ponuky Nike sa rozhodnete, či už to budú Nike Air Max, Nike Huarache, alebo niektorý ďalší trendy kúsok, je viac ako isté, že tenisky značky Nike nikdy nemôžu byť krokom vedľa, pretože ide o kvalitu preverenú rokmi. Nike – obuv do každej pohody aj nepohody, ideálna na voľný čas, cestovanie, dovolenky či rôzne športové aktivity…

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár