Home   /   Móda  /   Nesmrteľný kardigan

Nesmrteľný kardigan

Nesmrteľný kardigan

Horúce dni plné slnečných lúčov a spomienok na letnú dovolenku sa s nami pomaly lúčia a prichádza jeseň a s ňou počasie o niečo chladnejšie. Kto z nás by nemiloval jeseň? Teploty do 20 stupňov. Ten čas, keď na seba po nekonečnom lete môžete obliecť svoje obľúbené džínsy sú na nezaplatenie. Ak chcete aj počas jesenného obdobia vyzerať šik a trendy, potom by ste svoj šatník mali obohatiť aj o nejaký pekný kardigan. Kardigan vo svete módy nie je žiadna horúca novinka. Avšak je to tak úžasný kus oblečenia, že ani po ďalších x rokov z módy nevyjde. Hodí sa doslova k čomukoľvek. A čo je najlepšie, dostanete ho kúpiť v tisícoch rôznych prevedeniach, takže môžete vytvoriť vždy nový a originálny outfit.

kardigan

Kardigan z vlny vás zahreje

Kardigan vždy inak

Pri kardiganoch rovnako ako aj pri topánkach platí, že čím viac ich vo svojom šatníku budete mať, tým lepšie pre vás. Ak sa vám v obchode pri nákupoch zapáčia hneď tri či štyri kardigany, nesnažte sa vybrať z nich len jeden a berte rovno všetky. Môžete si byť istá, že ich všetky aj využijete! Kardigan má mnoho podôb. Môže byť krátky, ale aj dlhý až po lýtka. Tenký s čipkou, ale aj hrubý. Alebo vyrobený z toho najjemnejšie kašmíru, ktorý vás bude počas zimných mesiacoch príjemne hriať. Rovnako rôznorodý je aj materiál, ktorý sa na jeho výrobu používa, preto sa snažte, aby kardigany vo vašom šatníku neboli všetky na “jedno kopyto”. Mali by byť rôznorodé, nápadité a hlavne kvalitné.

kardigan

Červený kúsok by ste mali mať aj vy!

Ako nosiť kardigan?

Ako sme už vyššie spomínali, kardigan sa hodí na akúkoľvek príležitosť a kombinovať sa dá takmer s každým kúskom oblečenia. Peknou kombináciou je kardigan s trendy džínsami a obtiahnutým topom a pokiaľ máte v obliekaní radi vrstvenie, nebojte sa na to ešte prehodiť nejakú peknú rifľovku alebo koženú bundu a na ulici budete neprehliadnuteľná. Kardigan sa však hodí aj k nohaviciam, sukni, šortkám či dokonca k šatám. Môžete ho previazať koženým opaskom alebo ak siahnete po hrubom pletenom kardigane, môžete ho použiť aj ako kabát. Čo sa týka obuvi, hodia sa k nemu tak pohodlné tenisky, balerínky či mokasíny ako aj čižmy, sandále či dokonca topánky na vysokom pospätku.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár