Home   /   Zábava  /  Bývanie  /   Nábytok z masívu má svoje výhody

Nábytok z masívu má svoje výhody

Nábytok z masívu má svoje výhody

Ste v situácii, kedy si zariaďujete svoj nový byt a uvažujete nad tým, či investovať do nábytku z masívu? Hlavnými argumentami, prečo sa preň rozhodnúť, je jeho krása, nadčasovosť a záruka luxusu. Okrem toho je ale nábytok z masívu vždy originálny a jedinečný a jeho kvalita je historicky preverená stáročiami používania našimi predkami už v časoch praveku.

nábytok

Masívny stôl v škandinávskom interiéri

 

Masívny nábytok je praktický

Každý masívny kúsok sa dá ľahko zladiť s rôznymi interiérovými  farbami, bytovými doplnkami a materiálmi. Praktickejšie povahy ocenia možnosť jednoduchej opravy poškodenia vzniknutých pri bežnom užívaní. Prírodný charakter a teplé tóny nábytku z masívu spríjemnia pobyt tak vo vidieckej  chalupe, ako aj v modernom interiéri mestského bytu. Nábytok z masívu je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Na trhu s nábytkom je skutočne jeho pestrá a široká ponuka. Obľúbené sú moderné sedacie súpravy, ktoré sú často dominantou obývacej izby. Do obývačky ďalej patria obývacie steny z masívu, do ktorých môžete umiestniť knižky, televíziu, vhodné osvetlenie, domáce kino i starý gramofón.

 

Nábytok z masívu do každej izby

nábytok

NÁDHERA!

 

Hneď po obývačke sa často kladie veľký dôraz na zariadenie spálne. Môžete si vyberať z celých spální, ktoré tvoria postele, nočné stolíky a komody. Nábytok sa však dá  vybrať aj jednotlivo, nakombinovať si ho podľa svojho vkusu a prestáv. Spálňa by mala byť svetlá, zariadená v duchu pohody a praktičnosti. Preto si do nej nezabudnite vybrať priestrannú šatníkovú skriňu.

 

A čo kuchyňa a jedálenskú kút?

Stoly, stoličky, vitríny a svietidlá dokážu rozžiariť každú kuchyňu a jedáleň. Ak chcete zostať verní súdobým trendom, vyberajte odolný a praktický nábytok. Sú pre vás pripravené stoly, ktoré vydržia každodennú záťaž aj štýlové vitríny, v ktorých môžete vystaviť ozdobné tanieriky a poháre pre špeciálne príležitosti. O tom, že nábytok z masívu, sa hodí do každej miestnosti, svedčí aj ponuka kúpeľňového nábytku z masívu, ktorý je opatrený špeciálnou úpravou.

 

 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár