Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Minecraft hračky od výmyslu sveta pre každého

Minecraft hračky od výmyslu sveta pre každého

Minecraft hračky od výmyslu sveta pre každého

V posledných rokoch sa stávajú hitom v oblasti darčekov a hračiek najmä motívy úspešných počítačových hier či obľúbených filmov. Medzi také patria aj Minecraft hračky a darčeky, ktoré sú ponúkané pre všetkých fanúšikov obľúbenej klasickej počítačovej hry Minecraft. Ak túto hru poznáte, tak viete, že sú pre ňu charakteristické postavičky, ktoré sú doslova kockované. A v takom istom štýle sú vyrábané aj Minecraft hračky.

minecraft hračky
Mačka Calico z kolekcie minecraft hračky

Minecraft hračky nie sú len pre deti

Samozrejme, že najväčšiu časť záujemcov o takéto hračky tvoria deti, pre ktoré sa hračky v prvom rade vyrábajú, ale okrem toho si môžu svoje Minecraft hračky nájsť aj dospelí. Na výber sú rôzne veľké plyšové hračky v podobe postavičiek z hry, ako je napríklad Creeper, Ender či Zombie. To však nie je ani zďaleka všetko. Okrem plyšákov môžete nájsť aj plastové pištole v rovnakom tvare aký majú v hre. Pre najmenších sú v ponuke aj nafukovacie meče.

Samozrejmosťou sú plastové figúrky rôznych postavičiek z hry, ktoré môžete získať jednotlivo ale aj v rôznych sadách. O tom, že je záujem o Minecraft hračky ozaj veľký svedčí aj fakt, že na túto tému ponúka širokú paletu svojich stavebníc aj značka LEGO. Dajú sa však nájsť aj iné stavebnice na motívy hry Minecraft a niektoré sú dokonca aj kompatibilné s legom. Okrem plastových stavebníc môžete nájsť aj papierové súpravy, z ktorých si môžete spolu s vašimi deťmi postaviť vlastný Minecraft svet.

minecraft hračky
Populárne slnečné okuliare detské z minecraft hračky

Minecraft aj pre zberateľov

Okrem plastových a plyšových postavičiek, z ktorých si môžete vytvoriť svoju vlastnú Minecraft zbierku, môžete nájsť aj rôzne iné veci s motívom známej hry. Skalní fanúšikovia si tak môžu zadovážiť svoju vlastnú Minecraft lampičku, peračník, peňaženku, budík, alebo aj jednoduchý plastový náramok v štýle Minecraft. Samozrejme je toho ešte viac, ale zbytočne by sme tu o tom písali.

Nezáleží na tom, či ste fanúšikom hry Minecraft vy, vaše deti, alebo niekto iný z vašich blízkych. Každý si už dnes môže nájsť a kúpiť svoje Minecraft hračky presne také, aké chce. Tí najmenší sa môžu hrať s nafukovacími mečmi, starší si môžu skladať svoje vlastné stavebnice a dospelí si môžu urobiť vlastnú zbierku Minecraft postavičiek, ktoré majú radi. Takže si každý príde na svoje.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár