Home   /   Zábava  /   Kúzelník deti poteší vždy a za každých okolností

Kúzelník deti poteší vždy a za každých okolností

Kúzelník deti poteší vždy a za každých okolností

Detská oslava, narodeninová párty, školské predstavenie… každá šou pre deti je vždy bohatšia a veselšia, ak je na nej kúzelník. Väčšina detí zbožňuje sledovať kúzelnícke predstavenia, pretože okrem obdivovania je to tiež ohromná zábava. Kúzelník pre deti by mal mať svoje kúzla a triky prispôsobené detskému divákovi, čo často krát znamená rôzne vtipné scénky či zábavné príhody a smiešne rekvizity.

kúzelník

Kúzelník vie ako vyčariť úsmev na deťoch.

Ako vplýva kúzelník na deti?

Kúzelnícke triky nie sú nič viac než kombinácia ľudskej psychológie, hypnotizmu, vedeckých princípov a extrémnej sústavnej praxe kúzelníka. Pre deti sú tieto triky zdrojom veľkej zvedavosti a zábavy. Deti všetkých vekových kategórií sú fascinované kúzelníkmi. Ich vystúpenia ako aj kúzelnícke knihy či jednoduché triky deti vždy potešia. Kúzelník svojimi kúzlami môže stimulovať predstavivosť detí a donúti ich uvažovať kriticky (teda rozvíjať kritické myslenie). Deti však skôr či neskôr zistia, že neexistuje skutočné kúzlo a to všetko je iba veda. No niekedy práve toto zistenie ich priláka viac, ako samotné kúzelnícke predstavenie predtým. Na základe toho potom deti rady skúšajú niektoré kúzla samé a tie potom prednášajú pred svojimi rodičmi alebo pred súrodencami. Deti majú z toho neskutočnú radosť, keď vedia niečo, čo ich rodičia nie. Môžu predvádzať kúzla, pri ktorých „len ony vedia“ ako fungujú.

kúzelník

Kúzelník kombinuje psychológiu, hypnotizmus a vedecké princípy.

Kúzelníka na narodeniny

Kúzelníci sú teda zabávači, tak trošku herci a komici. Deti je čoraz viac ťažšie rozosmiať, zaujať a získať si ich pozornosť. Dobrý kúzelník by však s tým nemal mať problém. Je to totiž nekonečne rozvíjajúca profesia, stále s novými možnosťami a rozsahom na nové kúzla, triky a ilúzie. Niekedy dokonca (napr. na rôznych detských oslavách) kúzelník a šašo spolupracujú, pričom vzniká deťom neskutočná zábava plná smiechu a nekonečnej radosti. Nenájde sa jediné dieťa, ktoré sa otočí za hračkou alebo odbehne ku stolu za koláčom. Preto ak plánujete pre svoje dieťa oslavu, kombinácia týchto dvoch skvelých zabávačov je jednoznačne zaručená sranda, na ktorú budú vaše deti ešte dlho (ak nie navždy) s radosťou spomínať.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár