Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /  Najlepšie články  /   Kúzelníci by mali byť dobrými hercami

Kúzelníci by mali byť dobrými hercami

Kúzelníci by mali byť dobrými hercami

Skoro každé dieťa chcelo byť keď vyrastie kúzelníkom. Koľko z nich sa ale tým kúzelníkom naozaj stalo? Nie je to až tak jednoduché, ako sa vtedy zdalo. Byť dobrým kúzelníkom chce veľa skúšania a cvičení. Nie je to len o tom, vedieť bezchybne predviesť trik pred publikom. Je to aj o určitej dávke herectva,vedieť ako ten trik čo najlepšie a najpresvedčivejšie predať. Kúzelníci musia byť nielen úspešní, komunikatívni, empatickí, musia mať v sebe aj určitú dávku herectva a byť odborníkom z hľadiska psychológie.

kúzelníci

Kúzelník má predovšetkým skvelé herecké schopnosti

Ako nájsť dobrého kúzelníka?

V prípade, že ste rozmýšľali nad tým, že váš firemný večierok spestríte návštevou kúzelníka, ale neviete ako sa k nejakému profesionálnemu dostať, prezradíme vám, že je to vcelku jednoduché. Na internete je mnoho rôznych referencií a fotiek z vystúpení, na základe čoho viete sami posúdiť, kto je a kto nie je profesionál. Vyberať teda určite nebudete musieť dlho. Existujú aj rôzne organizácie, ktoré vám dokonca s výberom pomôžu. Niečo podobné ako cestovné kancelárie, ktoré vám na základe vašich požiadaviek pomôžu s výberom dovolenky a pripravia cenovú ponuku. Tak aj tieto firmy, či organizácie vám na základe vašich informácií, ako predpokladaný počet ľudí, typ akcie (detská oslava, svadba, teambuilding, či konferencia), dĺžka trvania akcie, stručné informácie o danej akcii, čas začiatku a skončenia programu a výšky vášho finančného rozpočtu, vedia navrhnúť toho správneho účinkujúceho z databázy umelcov.

Kúzelníci a detské oslavy

Ak máte už dlhšiu dobu dilemu, aký program vymyslieť na oslavu narodenín vašej 7 r. dcéry, na ktorú si samozrejme pozvala všetkých spolužiakov a pár kamarátov, čo činí niečo cez 30 detí, netreba chytať žiadnu paniku a stres. Zabaviť viac ako 30 detí a popritom obsluhovať nielen ich,ale aj rodičov, zvládnete ľavou zadnou. Ako? Zavolajte si na pomoc kúzelníka. Verte tomu, že kúzelníci vedia ako zabaviť a zaujať nielen detské, ale aj dospelé publikum. Každé predstavenie vedia prispôsobiť podľa vekovej kategórii a záujmom detí, ktoré budú na oslave. Ešte zaujímavejšie pre nich je, ak nie sú len pasívnymi divákmi , ale do kúzel sa môžu aktívne zapojiť a vyskúšať si niekoľko kúzel. Koľko krát sa vašim deťom podarí vyčarovať zajaca z klobúka? Deti si vystúpenie užijú na maximum a získajú tak nezabudnuteľné zážitky, na ktoré určite nikdy nezabudnú.

 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár