Home   /   Najlepšie články  /  Bývanie  /   Keramické drezy ponúkajú mimoriadne vlastnosti

Keramické drezy ponúkajú mimoriadne vlastnosti

Keramické drezy ponúkajú mimoriadne vlastnosti

Drez patrí k pevným základom každej kuchyne. Je to súčasť vybavenia, ktoré sa používa denne. Preto je na mieste sa zamyslieť nad tým, aký drez by vám vyhovoval, čo najviac. V zásade platí, čím častejšie je používanie, o to by mal byť použitý kvalitnejší materiál. Čím je materiál kvalitnejší, o to je dlhšia jeho životnosť a väčšia odolnosť. Tieto vlastnosti sú pri užívaní drezu alfou a omegou. Preto čoraz viac domácnosti kupuje keramické drezy, ktoré so sebou prinášajú obrovské množstvo plusov.

keramické drezy

Štýlový rohový drez

Keramické drezy vydržia bez poškodenia roky

Keramický povrch a materiál je zárukou vysokej odolnosti voči škrabancom alebo oderom, ktoré sú pre kuchyňu samozrejmosťou. Problém nie je ani položiť na keramický drez horúcu panvicu alebo hrniec. Prirodzené je aj vylievanie. To nie je žiaden problém, pretože škvrny do povrchu nevsiaknu. Ako je to možné? Keramický povrch je odolný a hladký. Aj po rokoch si drží svoju farbu, čím sa predlžuje jeho životnosť. A, čo viac, môžete priamo na ňom krájať potraviny. Údržba je veľmi jednoduchá. Stačí používať klasické čistiace prostriedky na keramický povrch nanesením na hubku a potom už len vytriete dosucha.

keramicke drezy

Hlboký keramický drez

Materiál, ktorý poteší oko

Nielen praktická stránka keramického povrchu poteší majiteľa takéhoto drezu. Svoju rolu zohráva estetické hľadisko, ktoré je pri riešení bývania veľmi dôležité. Keramické drezy sa dajú ľahko kombinovať s rôznymi typmi pracovných dosiek. Primárne sa odporúčajú kontrastné farby, čím sa bude drez v miestnosti vynímať. Skvelých vlastností si všimla aj široká verejnosť. Predajnosť keramických drezov každoročne stúpa. Odporúčame ich kombinovať s metalickými batériami, ktoré svojim odleskom dopomáhajú vytvoriť dokonalú symbiózu. Máte provensálsky typ kuchyne? Tým pádom si nemôžete vybrať lepšie. Keramický povrch dodáva takému typu kuchyne badateľný pocit čistoty už len na pohľad. V rámci starostlivosti sa odporúča po používaní drez jemne opláchnuť. Príliš kyslý typ potravín, ako napríklad citróny môžu minimálne takýto povrch narušiť. Pokiaľ povrchové nečistoty odstránite, získate tým pohodlnejšie čistenie do budúcna. Povrch bude dokonale biely.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár