Home   /   Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Produkty  /   Karbónová fólia pre okamžitú zmenu farby vášho automobilu

Karbónová fólia pre okamžitú zmenu farby vášho automobilu

Karbónová fólia pre okamžitú zmenu farby vášho automobilu

Aj pre Vás je určite len to Vaše auto najkrajšie a najspoľahlivejšie. Zakaždým si však treba pozorne všímať každú odchýlku, či už po motoristickej alebo dizajnovej stránke. Na cestách nebuďte len rýchli a odvážni. To vám možno dodá na sebavedomí, no nie na zodpovednosti a pútavom štýle. Ten dokáže priviesť do dokonalosti moderná karbónová fólia pre takmer každý povrch aj vo Vašom automobile.
Frajeri na cestách jazdia bezpečne. Perfektný dizajn ich automobilov dnes už podporuje karbónová fólia v rôznych moderných odtieňoch a efektoch. Inovatívne riešenia, ktoré so sebou prináša kvalitná karbónová fólia, vytvárajú ideálne podmienky pre estetický a funkčný potenciál na rôznych povrchoch.

karbónová fólia

Dodajte Vášmu autu šmrnc.

Karbónová fólia a jej multifunkčné využitie

Uvažujete nad zmenou farby svojho automobilu? Možno by bolo vhodné polepiť celé auto, pretože okrem moderného dizajnu potrebuje aj ochranu pred vonkajšími vplyvmi a mechanickými poškodeniami. K základným funkčným vlastnostiam, ktorými karbónová fólia disponuje, patrí ochrana laku pred poškriabaním, odolnosť voči vode a UV žiareniu. Často sa takáto fólia využíva aj na prekrytie zakrivených plôch či mnohých ďalších estetických nedokonalostí.
Moderná karbónová fólia je vysoko účelný, respektíve multifunkčný doplnok nielen pre interiér či na vonkajšie (celo)polepy automobilov. Možno ju aplikovať na rôzne tvarovateľné povrchy v domácnosti či na elektrospotrebiče. Váš mobil, počítač, či dokonca bicykel tak nadobudne unikátny vzhľad. Pre použitie v automobiloch sa samolepiaca, ľahko tvarovateľná karbónová fólia najčastejšie aplikuje na kapotu, strechu, prahy, spätné zrkadlá či stĺpiky auta.

karbónová fólia

Karbónová fólia má naozaj multifunkčné využitie.

Jedinečný a vzhľadný efekt aj na vašom automobile!

Karbónová fólia má mať vysoko elastickú schopnosť a priľnavosť. Tak dokážete aj pri neželanom prilepení na istú časť povrchu karbónovú fóliu jednoducho odlepiť. Môžete ju aplikovať aj na bežný typ autolaku, pretože každá vysoko kvalitná fólia má na spodnej časti vzduchové kanáliky pre oveľa lepšiu manipuláciu.
Nemusíte sa obávať, že moderná fólia bude zanechávať prebytočné lepidlo, alebo vám neumožní čistiť auto vo vašej obľúbenej auto umyvárni. Jednoduché čistenie vodou, šampónom, ba dokonca aj vysokotlakovým čističom je možné aj po aplikácii karbónovej fólie. Dnes sú už dostupné fólie s citeľnými uhlíkovými vláknami vystupujúcimi dopredu v 3D či 4D efekte. Ide o originálnu a rýchlu zmenu dizajnu, ktorú treba uplatniť aj pre svoj automobil.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár