Home   /   Najlepšie články  /  Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Je váš blízky fanúšikom Game of Thrones? Týmito darčekmi mu urobíte radosť

Je váš blízky fanúšikom Game of Thrones? Týmito darčekmi mu urobíte radosť

Je váš blízky fanúšikom Game of Thrones? Týmito darčekmi mu urobíte radosť

Obrovské množstvo divákov po celom svete dychtivo očakáva nové epizódy seriálu z produkcie HBO: Hra o tróny (Game of Thrones). Seriál sa natáča podľa rozsiahlej knižnej série jedného z najúspešnejších spisovateľov podľa rebríčku New York Times, Georgea R. R. Martina. Príbeh sa odohráva na fiktívnych kontinentoch Westernoss a Essos, kde sa končí dlho trvajúce leto a blíži sa zima. Dej sa týka šiestich rodov, súperiacich o Železný trón siedmich kráľovstiev. A čo si takto dopriať Game of Thrones darčeky ?

Kniha Game of Thrones prezradí viac, hra vás úplne vtiahne do deja

Aj keď seriál vznikol podľa knižnej predlohy, mnohí nadšení diváci poznajú len jeho televíznu podobu. Kto však chce dôkladne spoznať rozmanité charaktery postáv a prekvapivé dejové zvraty, rád si prečíta každý román zo série. Knihy Georga R. R. Martina sú dostupné samostatne, aj v darčekových setoch. Vychutnať si večer v znamení obľúbeného seriálu je pre fanúšika Game of Thrones najlepším relaxom. Čakanie na nové epizódy si môže skrátiť s priateľmi, pri stolnej hre, vytvorenej presne podľa seriálu a kníh. Tieto hry sú podobne komplikované, ale vynikajúco spracované, ako samotný seriál. Umožnite mu stať sa vodcom jedného zo šiestich rodov a dobyť Železný trón!

game of thrones darčeky

Skvelá kolekcia kníh včetne Game of Thrones

Oblečenie do blížiacej sa zimy

Tvorcovia seriálu Game of Thrones dbali na každý detail. Pozornému divákovi iste neunikne pôsobivý dizajn erbov a rôznych znakov, ktorými sa jednotlivé rodiny zo siedmych kráľovstiev identifikujú. Tieto, a mnohé ďalšie, scénické prvky sa stali motívom pre oblečenie, tašky, bižutériu a odznaky, ktorými môžete potešiť každého fanúšika. Stačí si len vybrať podľa toho, s ktorou zo šľachtických rodín najviac sympatizuje.

Doplnky do domácnosti s motívmi Game of Thrones

game of thrones darčeky

Game of Thrones replika trónu

Absolútne tradičným darčekom, ktorým nič nepokazíte, je hrnček. Môžete siahnuť po obyčajnej šálke s logom seriálu, no ponuka je oveľa širšia. Štýlové doplnky zdobia výroky, ktoré sú fanúšikom Game of Thrones dobre známe. Azda najpríznačnejším je výrok „Winter is coming“ (Zima sa blíži). Misky, šálky, štamprlíky či krígle môžete získať vo vysokej kvalite s luxusným zdobením kvalitnou glazúrou striebornej či zlatej farby. Niektoré kúsky sú priam zberateľsky hodnotné. A nie len praktické doplnky. Skutočného zberateľa Game of Thrones „vecičiek“ potešíte aj zmenšenou replikou železného trónu.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár