Home   /   Móda  /   Hodinky a šperky budú vždy skvelým a hodnotným darom

Hodinky a šperky budú vždy skvelým a hodnotným darom

Hodinky a šperky budú vždy skvelým a hodnotným darom

Obdarúvanie pri rôznych príležitostiach je záležitosť, ktorá nás sprevádza takmer celým životom a po celý rok. Raz sme sami obdarovanými a inokedy sme v pozícii darcov. Vtedy hľadáme vhodný darček, aby sme mohli urobiť radosť niekomu blízkemu. Nuž a celý tento darovací rituál každoročne vyvrcholí pod vianočným stromčekom. Vtedy prebieha asi tá najväčšia výmena darčekov vo väčšine rodín. Príležitostí na výber vhodného darčeka je teda počas celého roka viac ako dosť. Preto je potrebné rozlišovať, kedy postačí kytica kvetov či sladká čokoláda a kedy je potrebné niečo viac, pretože špeciálne príležitosti si žiadajú aj špeciálne darčeky. Medzi takéto výnimočné udalosti patria určite významné výročia, napr. svadby, okrúhle narodeniny ale aj promócie, narodenie dieťaťa či zásnuby. Práve toto sú chvíle, ktoré sa nezaobídu bez hodnotného pamätného darčeka v podobe šperku či hodiniek. Hodinky samotné majú taktiež status šperku.

hodinky

Hodinky sa ideálne hodia na svadbu.

Zároveň plnia aj praktickú, funkčnú a pritom tak symbolickú úlohu v živote každého človeka. Tou je meranie toho najvzácnejšieho a najcennejšieho čo máme – času.

Náramkové hodinky ako správny a hodnotný darček

Náramkové hodinky sú ako darček vhodné nielen pre množstvo rôznych príležitostí. Napr. aj pod spomínaný vianočný stromček, ale sú vhodným darčekom aj pre všetky druhy vzťahov (napr. mama, otec, manžel, manželka, syn, dcéra, súrodenec, priateľ) a tiež pre rôzne vekové kategórie. Tie kvalitné náramkové sú skutočnou pamiatkou a dokážu srdcu blízku osobu, ktorú ste takýmto šperkom obdarovali, sprevádzať životom aj niekoľko rokov či desaťročí. Práve preto sú  typom darčeka, na ktorý sa nezabúda, na rozdiel od neosobnej nákupnej poukážky, napr. na kúpu oblečenia či kabelky a pod.

hodinky

Hodinky vedia skvele doplniť váš outfit.

Hodinky a ich výber podľa konkrétnej príležitosti

Výber hodiniek z množstva kvalitných značiek a tisícok pánskych aj dámskych modelov môže byť niekedy naozaj náročný. Ak sa však zameriate na konkrétnu príležitosť, pri ktorej hodinky plánujete darovať, a tiež na charakter či osobný štýl obdarovaného, určite nájdete tú správnu cestu. Nezabúdajte ani na pocity, ktoré by mali hodinky vyjadrovať. Sú prejavom priateľstva, úcty, poďakovania alebo darom z veľkej lásky?

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár