Home   /   Najlepšie články  /  Bývanie  /   Hľadanie nových inšpirácií pre obývaciu izbu

Hľadanie nových inšpirácií pre obývaciu izbu

Hľadanie nových inšpirácií pre obývaciu izbu

Každá obývacia izba je spoločenskou miestnosťou, čo pre majiteľov predstavuje určitú zodpovednosť, aby táto izba vyzerala stále usporiadane a prívetivo. Je veľmi dobré a praktické túto izbu nie len vhodne zariadiť raz, ale venovať sa jej z času na čas. Skúste možno premiestniť nejaký nábytok, dokúpiť niektoré doplnky, vymaľovať steny, a pod. Potrebujete stále nové inšpirácie pre obývaciu izbu? Tak čítajte ďalej…

inšpirácie pre obývaciu izbu

Novinky a inšpirácie pre obývaciu izbu

Vždy nové inšpirácie pre obývaciu izbu nájdete aj online

Či už chcete byť každý rok trendy podľa najnovších katalógov, alebo vás jednoducho po čase stále unudí vaša obývacia izba, alebo radi prežívate akýsi adrenalín a pocit zo stále nového domova… akýkoľvek dôvod máte na zmenu obývacej izby, ja môžem len súhlasiť. Niekedy, najmä pri atypických miestnostiach, priechodných izbách, malých priestoroch a nábytku na mieru, je ťažšie premiestňovať zariadenie a skúšať realizovať stále nové inšpirácie pre obývaciu izbu. Nie je to však nemožné. Nemusíte podstupovať okamžite rekonštrukciu celej obývacej izby. Niekedy skutočne postačia maličkosti. Inšpirácie pre obývaciu izbu nájdete v mnohých článkoch na internete, v online magazínoch (napr. HOME Bydlení), alebo priamo u architektov a dizajnérov.

Niekedy postačí obnoviť farby

Obnoviť alebo zmeniť farebnú škálu v obývacej izbe je veľmi účinný a jednoduchý spôsob ako zmeniť, osviežiť a rozjasniť obývaciu izbu. Môžete aj naopak utlmiť priestor, ponúknuť mu útulnosť a teplo. Skúste nové farebné poťahy na dekoračné vankúše, nový konferenčný stolík, ktorý si jednoducho vyrobíte napr. z paliet. Palety sú po menšej úprave veľmi moderným doplnkom v domácnosti a užitočným pomocníkom na výrobu menšieho nábytku a doplnkov.

inšpirácie pre obývaciu izbu

Staré knihy či kufre dokonale poslúžia ako stolík aj do obývačky

Máte staré knihy do zberu?

Chýba vám malý stolík k pohovke na malú lampu alebo priestor na uloženie pohára s čajom? Použite staré knihy, postavte ich na seba, zlepte obaly spolu alebo nejako poistite proti zvaleniu a rozpadnutiu a hotovo. To sú inšpirácie pre obývaciu izbu! Skúste tiež zavesiť nové obrázky na stenu, pridať tapetu so zaujímavým vzorom, výrazný koberec alebo nové závesy na okná. Inšpirácií do obývacej izby je skutočne veľa. Vyberte si niektorú z nich.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár