Home   /   Cestovanie  /  Zábava  /   Dubaj to je luxus ktorý vás zaručene dostane!

Dubaj to je luxus ktorý vás zaručene dostane!

Dubaj to je luxus ktorý vás zaručene dostane!

Omrzeli vás už dovolenkové destinácie do ktorých cestujete za oddychom rok čo rok? Už vás nebaví vidieť stále tie isté miesta a pamiatky a chceli by ste pre zmenu vycestovať niekam, kde sa budete cítiť ako milionár? Potom by ste si mali pobaliť kufor, kúpiť letenky a odletieť na luxusnú avšak cenovo dostupnú dovolenku v Dubaji, ktorá momentálne patrí k tým najvychytenejším. Dubaj je snom mnohých cestovateľov a niet sa čomu čudovať. Toto úchvatné mesto je totiž postavené z financií bohatých šejkov a ropných magnátov, preto tu nájdete mnoho unikátnych stavieb aké by ste inde vo svete len darmo hľadali. Dubaj to je dovolenka plná zážitkov, dobrodružstva a luxusu, tak neváhajte a navštívte toto úžasné miesto aj vy!

dubaj

V Dubaji si užijete i skvelé pláže.

Najvyššia budova sveta a lyžovačka v nákupnom centre? – aj taký je Dubaj!

Spojené Arabské Emiráty ponúkajú horúce počasie, luxus na každom kroku a budovy o akých sa vám doteraz ani nesnívalo. Jednou z takých je dozaista Burj Khalifa, ktorá je so svojimi 829,8 metrami považovaná za najvyššiu budovu sveta a z jej vrchu na vás čaká naozaj veľkolepý výhľad – napríklad pri západe slnka. Za návštevu stojí aj najluxusnejší hotel sveta Burj Al Arab, kde jedna noc stojí približne 24 000 dolárov, či 5-hviezdičkový hotel Atlantis s podmorským akváriom alebo slávne obchodné centrum Dubai Mall, kde si môžte kúpiť nielen rôzne druhy oblečenia. A čo by ste povedali napríklad na lyžovačku? Čo tam po tom, že Dubaj je známy svojim horúcim počasím, veď v nákupnom centre Mall of the Emirates sa okrem mnohých obchodov nachádza aj zjazdovka s umelým snehom.

nočný Dubaj

Nočný Dubaj si zamilujete.

Dubaj a Palm Jumeirah

Dubaj je dovolenková destinácia snov a hoci tu na vás srší luxus na každom kroku, je to prepych, ktorý si môžete dovoliť aj vy. Aspoň na malú chvíľu sa tak môžete cítiť ako milionári a užiť si dovolenku na ktorú do konca života nezabudnete. Čakajú vás tu okrem iného prenádherné pláže s bielym pieskom, tyrkysové more alebo taká rarita akou je svetoznámy Palmový ostrov – Palm Jumeirah. Tento polostrov bol celý vybudovaný človekom do tvaru palmy a vidieť tu môžete množstvo prepychových jácht, súkromné pláže, ale aj vily svetoznámych osobností ako Brad Pitt či Robbie Williams. Dubaj je proste jedinečné mesto!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár