Home   /   Najlepšie články  /  Bývanie  /  Produkty  /   Digestor – kvalita vzduchu a jeho nekonečné odtiene

Digestor – kvalita vzduchu a jeho nekonečné odtiene

Digestor – kvalita vzduchu a jeho nekonečné odtiene

Priemyslový management si je vedomý výziev svetového trhu a vždy sa snaží čeliť im ako líder. Digestory ELICA, AIRFORCE, FRANKE, TEKA sú prítomné na hlavných európskych a svetových trhov. Výrobcovia digestorov hľadajú nové riešenia v každom aspekte, od technológií po estetiku, od funkcionality po energeticky úsporné riešenia motorov, filtrov, osvetlení a všetkého čo si vyžaduje kvalitný produkt „digestor“. Pri projektovaní digestorov je venovaná veľká pozornosť rovnováhe detailu a emócie. Každý nový digestor má svoj jedinečný príbeh. Je poznačený množstvom zaujímavých nápadov, zvratov a dôležitých volieb. Digestory sú inovované a stále sa pracuje na tom, aby sa zrýchlilo odsávanie pre rôzne typy obytných priestorov a rôzne využitia. Snaha o zníženie hladiny hluku, veľmi silné skúšky na opotrebenie materiálu, osvetlenie pracovnej dosky, prípadne celej miestnosti, to je cieľom týchto svetových značiek digestorov.

digestory
Správny výber digestoru dokáže skvelo zveľadiť vašu kuchyňu.

A vy nemáte doma digestor?

Kuchyňa je centrom spolužitia. Digestory v nich ožívajú. Vytvárajú magickú atmosféru vďaka šíreniu hry svetiel a farieb. Slúžia na odsávanie pár v kuchyni, ktoré vznikajú pri varení. A tiež zabraňujú šíreniu pachu a mastnoty po celom bytovom priestore. Digestory chránia steny pred usadeninami a mastnotami.  Je veľmi dôležité si zvoliť „správny“ digestor. Pri výbere treba zohľadňovať viacero aspektov. Medzi tie najhlavnejšie patria  veľkosť miestnosti a výkon digestorov. Digestory sa delia podľa montáže na nástenné, zabudované, ostrovné, stropné  a podskrinkové. Digestory môžeme vyviesť potrubím do exteriéru, ale ak nám to situácia nedovoľuje môžeme použiť recirkulačný pachový uhlíkový filter pre dané digestory. V kuchyni majú byť digestory nepočuteľné.

digestor
Dnešná doba prináša skutočne moderné a dizajnové riešenia.

Nízka prevádzková hlučnosť a vysoký výkon. To je predpoklad, že sa kuchyňa stane centrom domu, z ktorého nikto nebude chcieť odísť. Digestory môžu vychádzať zo „steny“ a okamžite sa stávajú tým najvzácnejším kúskom v kuchyni. Digestory môžeme zakamuflovať tým, že im môžeme dať rovnakú farbu ako má stena.  Vynárajú sa z plochosti steny, osvetľujú miestnosť svojimi LED svetlami, filtrujú veľkou silou. Aj toto všetko dokážu „dnešné digestory“.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár