Home   /   Najlepšie články  /  Bývanie  /   Detské koberce s hracím motívom

Detské koberce s hracím motívom

Detské koberce s hracím motívom

Mnohí rodičia sa pri zariaďovaní domácnosti zaoberajú najviac kuchyňou a kúpeľňou, prípadne aj spálňou. Detská izba teda nie je prvá na zozname. Každý správny rodič si dá záležať na výbere správnej postele a matraca pre svoje dieťa. Doplnky sú snáď posledné, ak vôbec sú. Napríklad také detské koberce. Máloktorý rodič venuje tomuto doplnku čas na zamyslenie. A pritom im to môže pomôcť zamestnať detskú myseľ nie pri jednej príležitosti.

Detské koberce

Vybrať si môžete naozaj z pestrej ponuky.

Také a hentaké detské koberce

V dnešnej dobe na trhu nie je núdza o široký a ešte širší sortiment nábytku, doplnkov do bytu a dekorácií akéhokoľvek typu. Koberce pre deti sú dostupné s rôznymi rozprávkovými motívmi, náučnými (s abecedou, s číslicami, dopravnými značkami…), alebo hracími motívmi (napr. piškorky, človeče nehnevaj sa, skákaná, a pod.). Pri výbere doplnkov do detskej izby je vždy správne poradiť sa s vašimi ratolesťami. Je to vlastne ich izba, ich priestor, kde práve ony trávia najviac svojho času. Preto aby tam aj rady spávali, hrali sa a učili, je čo najvhodnejšie prispôsobiť im tento priestor čo najlepšie ako sa dá. Keď rady kreslia, prečo nezahrnúť do interiérového dizajnu detskej izby veľkú tabuľu na stenu. Keď máte dievčatko, ktoré sa najradšej hrá na kaderníčku, spravte jej malý kútik so zrkadlom, stolíkom a kaderníckymi pomôckami. A keď máte doma budúceho pretekára formuly 1, môžete pre neho vybrať detský koberec s motívom cestnej dráhy, po ktorej si môže posúvať autíčka a súťažiť aj s kamarátom, ktorý bude prvý v cieli. Hodí sa to aj v situáciách, kedy vy ako rodič potrebujete chvíľu pre seba. Deti sa dokážu takto zahrať niekedy aj na hodiny a postačia k tomu obyčajné detské koberce.

Detské koberce

Koberec vhodný pre malých pretekárov.

Nezvyčajné koberce pre deti

V niektorých detských kobercoch je dokonca zabudovaný mechanizmus, ktorý vďaka došľapu vydáva tón. Môže to byť detský koberec v tvare klavírových klávesov a dieťa sa pri poskakovaní môže učiť zahrať jednoduché detské melódie. A možno v ňom tak nájdete skrytý hudobný talent.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár