Home   /   Móda  /   Dámske vysoké čižmy sú fenomén!

Dámske vysoké čižmy sú fenomén!

Dámske vysoké čižmy sú fenomén!

Módny trend vysokých čižiem nie je určite žiadnej z vás neznámy a hoci bol v poslednom čase na ústupe, dnes slávi veľkolepý návrat. Dámske vysoké čižmy sú elegantné, neuveriteľne štýlové a ženské, preto by vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať. Je pritom úplne jedno akú výšku čižiem zvolíte, nosia sa tak čižmy pod kolená ako aj tie nad kolená a lá kocúr v čižmách. Zimné obdobie je pre dámske vysoké čižmy priam ideálne a ponúka sa vám nekonečne veľa možností ako a s čím môžete čižmy kombinovať, takže stačí zapojiť trochu fantázie a na ulici budete neprehliadnuteľná. Nebojte sa kombinovať aj na prvý pohľad nekombinovateľné, veď odvážnym šťastie praje!

dámske vysoké čižmy

Moderný jesenný outfit s dámskymi vysokými čižmami

Dámske vysoké čižmy – nerobte kompromisy a doprajte si len to najlepšie!

Možno si poviete, že dámske vysoké čižmy vyzerajú dobre jedine na prehliadkových mólách a na super štíhlej modelke, no nie je to tak! Vysoké čižmy môže nosiť každá žena, dôležité ale ja, aby ste vedeli vkusne doladiť štýlové oblečenie, doplnky, kabelku a v neposlednom rade aj visáž a vytvoriť tak originálny look. Nájsť však pekné a zároveň aj kvalitné vysoké čižmy nie je vždy také jednoduché ako by ste si mohli myslieť, pretože väčšina obchodov predáva pravý opak. Čižmy z nekvalitných a lacno pôsobiacich materiálov, ktoré na sebe majú nevkusné až gýčové detaily to je niečo čo by ste si ani omylom nemali kupovať a to ani v prípade, že ste už z toho nekonečného hľadania zúfalá. Niekedy stačí, ak napríklad zmeníte obchod. Nájdite vo svojom okolí predajňu s kvalitnými koženými topánkami alebo nakupujte cez internet a vaše vysnívané vysoké čižmy určite nájdete!

dámske vysoké čižmy

Nestarnúca klasika, ktorá vždy skvele vyzerá

Ako nosiť dámske vysoké čižmy?

Možností ako nosiť dámske vysoké čižmy je neuveriteľne veľa. Krásna je napríklad kombinácia jednoduchých šiat siahajúcich do pol stehien s peknými vysokými čižmami a v prípade, že je vonku veľká zima, doladiť to môžete zaujímavým kabátom, pončom či kožušinkou. Vysoké čižmy sa nosia aj na džínsy a nohavice, no nemenej zaujímavá je aj kombinácia so šortkami alebo štýlovou sukňou a nápaditým topom. Obrovským hitom je aj look poskladaný z oversize svetra a vysokých čižiem, ktorý je nielen neuveriteľne trendový, ale aj pohodlný a teda vhodný na každodenné nosenie. Tak pre ktorý z nich sa rozhodnete vy!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár