Home   /   Móda  /  Voľný čas  /  Najlepšie články  /   Dámske tepláky pre ženy, ktoré majú štýl

Dámske tepláky pre ženy, ktoré majú štýl

Dámske tepláky pre ženy, ktoré majú štýl

Ak by sme mohli tepláky nosiť na každú príležitosť, určite by sme po nich siahali ešte častejšie, ako to bežne robíme, pretože tepláky sú zárukou absolútneho komfortu a pohodlia, nikde nás netlačia, neobmedzujú, môžeme sa v nich cítiť jednoducho uvoľnene a sami sebou. Tieto „obyčajné“ tepláky, ktorých máme doma v skrini asi hneď niekoľko, nemusia byť vôbec fádne, nudné ani obyčajné. Práve naopak, dnešné obchody ponúkajú aj dámske tepláky, ktoré majú štýl a skôr ako vyťahané tepláky pripomínajú ležérne trendy nohavice na voľný čas. A aj keď väčšina z nás nosí dámske tepláky ešte stále skôr len ako domáce či športové oblečenie, veľmi dobre vieme, že niektoré zahraničné celebrity ich povýšili na veľmi módny kúsok, ktorý sa neboja kombinovať ani s topánkami na podpätkoch.

dámske tepláky

Pohodlné a trendy dámske tepláky na každý deň

Nielen tepláky ale aj zbožňované džínsy prešli prevratným vývojom

Dámske tepláky sa teda v ležérnej móde pohli tým správnym smerom a našli uplatnenie aj vo veľmi štýlových outfitoch, ktoré by sme si ešte pred pár rokmi v spojitosti s pomenovaním tepláky nedokázali ani predstaviť. Podobne to bolo aj so zbožňovanými džínsami, ktoré kedysi neboli nič viac, ako len pracovný odev, či tzv. montérky, pre zlatokopov na západe USA. Od tých čias, kedy džínsy uzreli svetlo sveta však prešlo už viac ako 140 rokov a dnes sú džínsy neodmysliteľnou súčasťou každého šatníka a sú považované za mimoriadne trendy kúsok, ktorý je možné kombinovať takmer s čímkoľvek. A týmto smerom majú dnes našliapnuté aj dámske tepláky.

Dámske tepláky ako súčasť módnych outfitov

Dámske tepláky v kombinácii s tričkom, mikinou a športovou obuvou, ako sú tenisky, to je asi najbežnejší outfit, ktorý už nikoho zvlášť neočarí, ale správne zvolené dámske tepláky môžete pokojne ladiť aj do oveľa módnejších outfitov. Čo tak napríklad použiť jednoduchú klasiku v podobe bielej dámskej košele nedbalo zakasanú do dámskych teplákov priliehavejšieho strihu a k tomu zvoliť na krk šatku a ležérne sako, kardigan alebo koženú bundičku do pása?

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár