Home   /   Cestovanie  /   Cúvacia kamera, ktorá perfektne „sadne“ aj na vaše vozidlo!

Cúvacia kamera, ktorá perfektne „sadne“ aj na vaše vozidlo!

Cúvacia kamera, ktorá perfektne „sadne“ aj na vaše vozidlo!

Týmto textom by sme chceli vyvrátiť mýty o rozmarnosti a „nezdravej“ pohodlnosti dnešných vodičov. Aj v tejto súvislosti neraz počúvame tú známu frázu. Niekedy sme nič také nemali a bolo dobré! Bolo, ale mohli byť aj lepšie. To, že sa po rokoch stála cúvacia kamera vyhľadávaným príslušenstvom do auta, nie je predsa len tak! Ani tento doplnok nepatrí najlacnejším a treba vedieť, podľa čoho si vybrať konkrétny model.

cúvacia kamera

Cúvacia kamera je ideálny parkovací asistent.

Cúvacia kamera je veľmi výhodný a takmer dokonalý asistent pre vaše parkovanie

Áno, žiadneho asistenta by sme nemali potrebovať, veď parkovať sme sa učili v autoškole. Učili, ale svoje vozidlo chce každý zaparkovať rýchlo, jednoducho a pri maximálnej bezpečnosti. Keď si uvedomíme, že na jednu bežnú štvorčlennú domácnosť pripadajú 2 až 3 autá, tak o zaťaženosti a maximálnom preplnení parkovísk nemusíme ani diskutovať! Na cestách a predovšetkým na stiesnenejších či náročnejších terénoch o našej bezpečnosti rozhodujú sekundy! Práve cúvacia kamera umožňuje pohodlné parkovanie, pričom mnoho modelov disponuje vysokosvietivými LED diódami pre lepšiu viditeľnosti v noci alebo pri iných zhoršených svetelných podmienkach. Štandardom je bezdrôtová cúvacia kamera s LCD monitorom pre denné aj nočné videnie a 120° uhlom záberu. Jej kvality znásobuje napríklad wifi pripojenie, pretože pri zapájaní tak nebudete musieť riešiť komplikovanú kabeláž. Cúvaciu kameru potrebujú nielen začiatočníci, ale aj skúsenejší či profesionálni vodiči. Náraz do neznámej prekážky vyvedie z miery každého bez ohľadu na roky praxe! Škody na aute v takejto situácii nie sú tým najzávažnejším. Aj pri miernom náraze si môžete ublížiť, alebo v horšom prípade aj iným účastníkom.

cúvacia kamera

Cúvacia kamera odburáva strach z parkovania.

Inovácie, ktoré riešia parkovanie za nás?!  

Radi by ste vyskúšali, čo naozaj dokáže cúvacia kamera, len sa obávate náročnej montáže? Pripomíname vám, že to vôbec nemusíte považovať ani za tú najmenšiu príťaž. Pri inštalovaní (napr. nad ŠPZ) nepoškodzuje karosériu, je detailná, malá, a tak vôbec neohrozuje ani celkový dizajn vozidiel. Cúvacia kamera sa aktivuje pri zaradení spiatočky a výhodou je, ak disponuje rozšírením o dynamické trajektórie. Tie sa vytáčajú vplyvom pohybu vozidla a perfektne vás navádzajú na správne vytáčanie volantu. Aj takto si dnes môžete užívať radosť z parkovania!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár