Home   /   Cestovanie  /  Voľný čas  /  Zábava  /   Čo skvelé nám ponúka Ibiza last minute?

Čo skvelé nám ponúka Ibiza last minute?

Čo skvelé nám ponúka Ibiza last minute?

Ibiza je španielsky ostrov veľmi dobre známy mnohým (najmä mladým) ľuďom na celom svete. Je to predovšetkým z dôvodu, že Ibiza je známa pre svoje celodenné a celonočné párty. Je to miesto, kde sa stretávajú najlepší DJ-i z celého sveta hrajúci tanečnú hudbu rôznych žánrov. Ostrov Ibiza je však známy aj pre svoje jedinečné západy slnka, plážové bary a tzv. chill-out atmosféru. Dovolenka Ibiza last minute je voľbou č. 1 na predĺžené víkendy u mnohých cestovateľov.

Last minute na Ibizu za priaznivejšie ceny

Dovolenku na Ibize si však nemusíte dlho plánovať. V ponuke CK nájdete množstvo last minute Ibiza dovoleniek za výhodné ceny. Na Ibizu s last minute sa môžete vybrať aj niekoľko krát do roka. Je na vás, či sa rozhodnete v zime trošku sa ohriať pod španielskym slnkom, alebo na jar keď ešte ostrov nie je tak preplnený turistami, alebo práve naopak počas leta, keď sa tam koná najviac festivalov a hudobných DJ koncertov. Dovolenka na Ibizu určite bude stáť za to.

ibiza-pláž

Krásne pláže ktoré vám ponúka nádherná Ibiza.

Ibiza last minute, turistický ostrov

Skromná populácia ostrova Ibiza (132 637 obyvateľov) je zahltená 6 miliónmi turistov, ktorí sem prichádzajú každý rok. A vďaka lacným letenkám a ponukám last minute sa na Ibizu mnohí vracajú opäť a znova. No tento skvelý ostrov ponúka oveľa viac ako len párty a slnkom pobozkané pláže. O „krok“ ďalej od vyšliapaných chodníčkov objavte kúzlo vidieckych hotelov, osady na vrchole kopcov, alebo úžasný panoramatický výhľad na odľahlom severnom pobreží zátoky. Tieto miesta ponúkajú prekvapivo pokojnú atmosféru tohto večne rušného ostrova.

ibiza párty

Na Ibize zažijete i neskutočné párty.

Ak vás zaujíma história…

Môžete sa tiež ponoriť do bohatého dedičstva a histórie ostrova, napr. potulkami po hradbách opevnenia Dalt Vila v meste Ibiza. Toto opevnenie je zapísané tiež do zoznamu pamiatok UNESCO. Kolosálne ochranné steny hradieb Dalt Vila siahajú do výšky viac ako 25 metrov a zahŕňajú 7 bašty. Toto opevnenie bolo postavené na ochranu obyvateľov Ibize proti hrozbám pirátskych útokov a bolo navrhnuté tak, aby vydržalo aj ťažké delostrelectvo. Je nádherne osvetlené v noci. Tieto impozantné renesančné hradby si môžete celé prejsť. Pozdĺž cesty si môžete vychutnávať nádherný výhľad na Port Area a južne na ostrov Formentera. A môže to zažívať skutočne každý s ponukami last minute na Ibizu.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár