Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Čo darovať fanúšikovi Harryho Pottera? Harry Potter suvenír!

Čo darovať fanúšikovi Harryho Pottera? Harry Potter suvenír!

Čo darovať fanúšikovi Harryho Pottera? Harry Potter suvenír!

Najslávnejšie dielo J. K. Rowlingovej vyvolalo obrovskú mániu, ktorá neutícha ani dávno po ukončení príbehu Harryho Pottera. Získal si milióny fanúšikov po celom svete. Najväčší fanúšikovia organizujú rôzne skupinové stretnutia. Počas nich si prehrávajú obľúbené scénky z filmov, čítajú najlepšie pasáže z kníh a diskutujú. Zároveň sa obliekajú do rôznych kostýmov postáv z filmov.

Preto sa niet čomu čudovať, že sú Harry Potter suveníry také populárne. Dostupné sú rôzne bežné darčekové predmety na denné používanie, ako sú šálky, poháriky, termosky atď., ale aj čarovné prútiky a rôzne zberateľské kúsky.

Žije vo vašom okolí človek, ktorý má všetky knihy prečítané niekoľkokrát? Pozná do detailov všetky hlavné aj vedľajšie postavy a nenechá si nikdy ujsť ani filmy v televízií?

V tom prípade nemusíte dlho uvažovať, aký darček mu urobí najväčšiu radosť.

harry potter suveníry

Paličky sú najrozšírenejšie Harry Potter suveníry

Oblečenie a doplnky, s ktorými vybočia z radu

Blázniví fanúšikovia Harryho Pottera majú radosť: môžu chodiť celí, od hlavy až po päty odetí do oblečenia s tematikou ich obľúbeného bestselleru. Teda, aspoň z časti. Alebo na Halloween. Zrejme by bolo prehnané, chodiť v čarodejníckom plášti a uniforme študentov Rokfortu. Medzi Harry Potter suvenírmi sú dostupné aj jemnejšie doplnky, ktoré len štýlovo doplnia outfit potter-maniaka bez toho, aby pôsobil ako skutočný čarodejník.

Proti dažďu sa chrániť Harry Potter dáždnikom, proti zime zas chrabromilským šálom. Dievčatá zas potešia čelenky s farbami štyroch fakúlt Rokfortu, rôzne náramky s erbami, peňaženky, drobné prívesky, kľúčenky, náramky, náušnice a mnoho ďalších.

harry potter suveníry

Postavička z rozprávky Harry Potter

Harry Potter suveníry na bežné používanie či do bytu

Dospelí skalní fanúšikovia môžu popíjať nápoje zo šálok, termopohárov, alebo štamprlíkov s potterovskými symbolmi. Alebo písať perom, ktoré pripomína čarodejnícky prútik.

Ďalšie Harry Potter suveníry zasahujú aj do bytového zariadenia. Čo tak originálna lampa so zlatou strelou?

harry potter suveníry

Aj varešky s motívom Harryho Pottera sa predávajú ako suveníry

Zberateľské predmety

Pre tých náročnejších zberateľov sú dostupné verné repliky rekvizít z filmov. Pripomínajú kľúčové momenty, ako napríklad prepichnutie denníka Tomma Riddla zubom Baziliska.

Veľmi živo spracované sú zberateľské sošky zvierat, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou príbehu. Niektoré zvieratká sú dostupné aj v jemnejších, plyšových verziách. K obľúbeným predmetom, zdobiacim vitríny potter-fanatikov, patria tiež repliky prútikov kľúčových postáv. Okrem troch hlavných hrdinov môžete podarovať prútik Albusa Doumbledora, Siriusa Blacka, Bellatrix Lestrangeovej a mnohých ďalších.

Živé šachy?

Ak je váš blízky šachista a zároveň fanúšik Harryho Pottera, nie je o čom premýšľať. Tým najlepším darčekom bude šachovnica, do detailov spracovaná podľa figúrok z filmu Harry Potter a Kameň mudrcov. Figúrky sa síce nehýbu na hlasový povel, a nerozsekajú sa navzájom, no aj bežná partia šachu s nimi bude skvelým zážitkom.

 

Výber Harry Potter suvenírov je naozaj bohatý. Vaša voľba záleží na tom, s ktorou postavou, filmom, scénou, či rokfortskou fakultou sa váš blízky najviac stotožňuje.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár