Home   /   Móda  /   Čierna kabelka je must have!

Čierna kabelka je must have!

Čierna kabelka je must have!

Na pekné a kvalitné kabelky má slabosť asi každá žena. A to bez ohľadu na to, či sa jej páči elegantná alebo skôr ležérna móda. Kabelky sú jednoducho neoddeliteľnou súčasťou dámskeho šatníka. Plnia nielen praktickú, ale predovšetkým estetickú funkciu. Vďaka tomu dokážu skrášliť akýkoľvek outfit. Na výber máte množstvo prevedení, no existujú kabelky, ktoré by vo vašom šatníku rozhodne chýbať nemali. Jednou z nich je aj čierna kabelka. Ako totiž všetci vieme, čiernou farbou nemôžeme nič pokaziť a to platí nielen pri topánkach a oblečení, ale aj pri módnych doplnkoch akými sú kabelky. Čierna kabelka je nadčasová, elegantná, tajomná a čo je najlepšie, hodí sa doslova k čomukoľvek.

čierna kabelka

Čierna kabelka sa hodí k čomukoľvek.

Jedna čierna kabelka nikdy nestačí!

Nemať vo svojom šatníku čiernu kabelku je ako nemať v ňom lodičky alebo nejaké pekné dámske šaty. Čierna kabelka pritom môže mať množstvo podôb. Môže byť malá crossbody, ale aj veľká shopping bag. Elegantná clutch kabelka alebo voľnočasová kabelka cez rameno, luxusná, ale aj cenovo dostupná. Látková, kožená a tak ďalej. Čiernych kabeliek môžete vlastniť hneď niekoľko a to podľa toho, na akú udalosť ich budete využívať. Snažte sa vsadiť skôr na jednoduchý dizajn, ktorý sa vám ani po čase neopozerá. Čierna kabelka sa vám bude hodiť k akémukoľvek oblečeniu a to tak ku džínsom, šortkám a svetru ako aj k sukni, šatám a k iným elegantným kúskom oblečenia.

čierna kabelka

Čierna kabelka nikdy nesklame.

Čierna kabelka – nesmrteľná koža!

S kabelkami je to ako s topánkami. Ak hľadáte kvalitu a spoľahlivosť, potom by ste mali jednoznačne voliť pravú kožu, pretože koža nemá konkurenta. Jej najväčšími prednosťami sú nielen pevnosť a odolnosť, ale aj jedinečný vzhľad, vôňa a fakt, že časom aj používaním na kráse iba získava. Čierna kabelka z kože je tou najlepšou voľbou najmä ak si potrpíte na luxusnejšie vyzerajúce módne doplnky, pretože úprimne povedané, jej koženkové napodobeniny majú od luxusu a prestíže poriadne ďaleko. Jedinou kvázi nevýhodu je vyššia obstarávacia cena za koženú kabelku, no treba si uvedomiť, že koženú kabelku si nekupujete na jednu sezónu, ale na niekoľko rokov, preto sa táto kúpa jednoznačne oplatí!

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár