Home   /   Najlepšie články  /  Produkty  /   Chladiaca vitrína zatraktívni vaše produkty

Chladiaca vitrína zatraktívni vaše produkty

Chladiaca vitrína zatraktívni vaše produkty

Predaj vášho produktu nie je len jeho výroba a predaj. Vaše zisky závisia aj od toho, ako uvádzate svoje výrobky na trh a ako ich vystavujete. Chladiaca vitrína má veľa možností a výber tej správnej pre vašu reštauráciu či obchod je kľúčom k maximalizácii vašich potenciálnych ziskov. Ak pracujete v pekárni, ktorá sa špecializuje na mrazené koláče a iné podobné dobroty, viete, že netrvá dlho, kým začne poleva pôsobiť trochu ovisnuto. Preto je nevyhnutné  koláče chladiť až do času ich predaja. Ak sú vaše torty zhromaždené vo vašej zadnej chladničke, zákazníci ich nebudú môcť vidieť. Pomocou chladiacich vitrín môžete udržiavať svoje výrobky čerstvé, chutné a vystavené na očiach až do ich predaja.  

chladiaca vitrína
Chladiaca vitrína predĺži životnosť vašich produktov

Nepodceňte výber 

Správny výber chladiacich vitrín pri vybavovaní predajne môže byť naozajstným orieškom. Všetci chceme, aby zariadenie obchodov vyzeralo vkusne a rozhodne nie prepchato. Cez presklené dvere zákazníci uvidia všetky potraviny bez nutnosti otvárania dverí. Teplota tak ostane ideálna po celý čas skladovania potravín. Pri výbere myslite aj na objem chladiacej vitríny. Vyberajte vždy podľa vášho dostupného priestoru a množstva potravín a nápojov, ktoré v nej chcete skladovať. Pre správny a efektívny chod by chladiaca vitrína mala byť naplnená na 70%. Nikdy ju nenapĺňajte úplne celú, pretože môže dochádzať ku zlému chladeniu. Nezabúdajte, že hluk vo vašej predajni je tiež dôležitý faktor pri predaji. Preto pri kúpe neprehliadnite ani tento údaj. 

chladiaca vitrína
Chladiaca vitrína môže byť v rôznych farebných variáciach

LED osvetlenie je pridaná hodnota 

Overte si, ktorá časť chladiacej vitríny je chladená a ktorá dochladzová. To môže mať vplyv na rozmiestnenie konkrétnych potravín v celej vitríne. Vyberajte tak, aby sa vitrína hodila do zariadenia obchodu. Užitočnou funkciou je napríklad LED osvetlenie, ktoré je v súčasnej dobe takmer nutnosťou. Zaistí prehľadnosť chladničky a zároveň aj jej atraktívnosť. Dobrou vlastnosťou je aj ionizátor, ktorý pohlcuje pach a potraviny tak zostávajú dlhšie čerstvé. Chladiaca vitrína je naozajstným základom každého vybavenia predajne potravín. Zvoľte si tú správnu aj pre Vašu predajňu. 

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár