Home   /   Cestovanie  /  Zábava  /   Autorádio škoda vás na cestách posúva vpred

Autorádio škoda vás na cestách posúva vpred

Autorádio škoda vás na cestách posúva vpred

Nenechajte sa zmiasť širokou ponukou nových originálnych autorádií, vždy sa predsa rozhodujte podľa vlastných možností a toho, na čo vám má autorádio poslúžiť. Skvelou správou je, že autorádio škoda novej generácie už akoby „rozmýšľalo“ za nás. Budete mať po svojom boku dosť zručného a inteligentného partnera, ktorý vás zaujme po všetkých stránkach.

autorádio škoda

Autorádio Škoda je originálne rádio.

Jasné, o autorádiu škoda to stále platí! 

Keď je stredobodom pozornosti autorádio škoda, nemusíme viackrát zdôrazňovať jeho dizajnové prepracovanie pre okamžitú inštaláciu a prácu so zariadením. Vďaka svojim kvalitám už dávno patrí do kategórie multimediálnych technológií, čo dokazuje niekoľko jeho typických čŕt. Veľkou výhodou je prepájanie so systémami vo vozidle. Tie nastavujete v príslušnom menu v ikone “car“. Ak si nepotrpíte na veľkoplošnom sledovaní filmov či videí, autorádio škoda s uhlopriečkou 17,8 cm bude pre vás ideálnou voľbou. Jednoducho si ho naladíte na frekvencii FM/AM a rovnako sa nemusíte obávať, že vám v tomto zariadení nezaznie vlastná obľúbená hudba. Umožnenú budete mať aj reguláciu výšok a basov, pripojenie handsfree sady či GPS navigáciu, vďaka ktorej sa na cestách nestratíte. Dôležité je kontrolovať dostupnosť aktualizovaných máp a pozorne sa riadiť hlásenými pokynmi. Pri niektorých modeloch vám autorádio škoda zjednoduší ovládanie aj systémom SWC na volante.

autorádio škoda

Autorádio Škoda sa ovláda jednoducho.

Unášate sa ponukou najnovších funkcií? Autorádio škoda je v tom svetové!

Získate tak jednoducho informácie o parkovacích senzoroch či klimatizácii. Nechcite byť však viac štýlový, ako je to pre špecifiká vo vozidle možné! Hovoríme napríklad o výbere podsvietenia tlačidiel, zmene úvodného loga či usporiadania ikoniek. Autorádio škoda vám umožní naozaj veľké zmeny, len aby ste sa v nich za volantom nestrácali! Neodporúčame púšťať sa do montáže samostatne, radšej si nechajte poradiť u servisných partnerov, ktorí majú pod palcom nejedno autorádio škoda. Po doručení akejkoľvek zásielky s drahším multimediálnym zariadením skontrolujte jeho stav, kvalitu kabeláže, poprípade GPS anténu a manuál, ktorý bude pre vás čitateľný.

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár