Home   /   Voľný čas  /  Zábava  /  Produkty  /   Autorádiá s novými prídavnými funkciami. Tieto jednoducho musíte mať!

Autorádiá s novými prídavnými funkciami. Tieto jednoducho musíte mať!

Autorádiá s novými prídavnými funkciami. Tieto jednoducho musíte mať!

Autorádiá si už málokto kupuje len pre prehrávanie hudby a počúvanie obľúbených rozhlasových staníc. Umožňuje viac pokročilých funkcií a tie sa každou sezónou opäť inovujú. Užívatelia preto nikdy nenadobudnú pocit, že ich nové autorádio za niečím nevyhnutným zaostáva. Samozrejme, záleží to aj od toho, či si ho kupujete úplne nové, značkové a aj s doplnkovou výbavou, alebo z druhej ruky. Prvý variant prináša, prirodzene, samé pozitívne výhody!

Moderné autorádiá dnes ponúkajú prístup k rôznym aplikáciam

Čo ponúkajú aktuálne série autorádií?

Začneme nečakane. Pripomíname, že dobré autorádio dnes už spoznáte aj podľa grafického rozhrania. To vám má za volantom zabezpečiť aktuality z navigačného systému, informácie z parkovacích senzorov, po spárovaní so smartphonom aj o prichádzajúcom hovore, správach a e-mailoch. Začiatkom leta všetci oceníme autorádio s prídavným hlásením o ovládaní a stave klimatizácie.

Predpokladáte úplne správne – tieto autorádiá len odzrkadľujú požiadavky vyspelej generácie. Ak vás ďalej zaujíma ešte širšia škála nových funkcií, zdôrazňujeme delenie obrazovky na dve časti, či štandardný mirrorlink aj na jednoduché používanie moderných aplikácií z mobilov. Tieto a ďalšie funkcie len potvrdzujú, že nové autorádiá umocňujú príjemné zážitky. Vo svojom aute ste sa doteraz nikdy necítili ako doma v obývačke alebo vo veľkej kinosále? Aj to je možné vďaka extra veľkým displejom prostredníctvom 7 alebo až 8 palcového monitora.

Štýlové autorádio býva dominantou v aute

(Nad)štandard, po ktorom túžime všetci rovnako. Zabezpečí to aj vaše autorádio?   

S novým autorádiom budete každou sezónou o krok vpred. To dokazujú modely s prípravou na ovládanie z volantu, ale aj pre zobrazenie na externom displeji či pre diaľkové ovládanie. Prvotriedne autorádiá na viac umožňujú prenos dát pre OEM displej a sú v štandardných 2din, ale aj 1din veľkostiach. Pre zvýšenú bezpečnosť im nesmie chýbať možnosť odnímateľného čelného panela.

Štandardom sa stáva USB kábel a mikrofón v balení. Sú to bezproblémové a bezpečné modely, ktoré vás o žiadne informačné a komunikačné aktivity neukracujú. Práve naopak, výrobcom záleží na tom, aby autorádio podporilo bežnú domácu, ba dokonca pracovnú atmosféru.       

Tags

Súvisiaci článok

Pridať nový komentár